Nawigacja

Wydarzenia

Nawiązanie współpracy CPT ABW z Hybrid CoE

CPT ABW we współpracy z Europejskim Centrum Doskonałości w zakresie Przeciwdziałania Zagrożeniom Hybrydowym  w Helsinkach (Hybrid CoE) zorganizowało warsztaty w ramach projektu nr PL/2018/PR/0061 „Sprawniejsze rozpoznawanie zagrożeń asymetrycznych – tendencje, wskaźniki, zależności”.

W ramach realizowanego projektu dotyczącego problematyki terroryzmu w kontekście zagrożeń asymetrycznych funkcjonariusze  ABW wzięli udział w drugim z czterech warsztatów z partnerem zagranicznym. Warsztaty, które dla funkcjonariuszy ABW poprowadziła Hybrid CoE, odbyły się w dniach 24-25.11.2020 r.

W webinarium uczestniczyła grupa 40 funkcjonariuszy, co stanowiło okazję do poznania roli europejskiego Centrum w dziedzinie umacniania Europejskiej Polityki Bezpieczeństwa i Obronności, w tym ochrony infrastruktury krytycznej przed zagrożeniami terrorystycznymi oraz wzmacniania gospodarczej i politycznej odporności UE przed atakami hybrydowymi oraz wrogą dezinformacją.

 

Projekt o nr PL/2018/PR/0061 współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Programu Krajowego Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Opcje strony

do góry