Nawigacja

Wydarzenia

Nawiązanie współpracy CPT ABW z NATO StratCom

CPT ABW we współpracy z Centrum Komunikacji Strategicznej NATO (NATO StratCom) zorganizowało warsztaty w ramach projektu nr PL/2018/PR/0061 „Sprawniejsze rozpoznawanie zagrożeń asymetrycznych – tendencje, wskaźniki, zależności”.

W ramach realizowanego projektu dotyczącego problematyki terroryzmu w kontekście zagrożeń asymetrycznych funkcjonariusze ABW w dniach 7-8 grudnia 2020 r. wzięli udział w szkoleniu przeprowadzonym przez ekspertów NATO StratCom. Szkolenie dotyczyło kwestii związanych z zagrożeniami terrorystycznymi i asymetrycznymi w cyberprzestrzeni i mediach.

W terminie 14-15.12.2020 r. funkcjonariusze ABW uczestniczyli w warsztatach, które poprowadziło NATO StratCom. W webinarium dotyczącym zagrożeń asymetrycznych związanych cyberbezpieczeństwem i komunikacją strategiczną uczestniczyła grupa 40 funkcjonariuszy. Wydarzenie stanowiło również okazję do bliższego zapoznania się z działalnością tego Centrum i jego rolą w zakresie rozpoznawania zagrożeń o charakterze asymetrycznym i hybrydowym.

 

Projekt o nr PL/2018/PR/0061 współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Programu Krajowego Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Opcje strony

do góry