Nawigacja

Wydarzenia

CPT ABW szkoli przedstawicieli Ministerstwa Sprawiedliwości

W dniu 14 września 2022 r. przedstawiciel CPT ABW uczestniczył w treningu sztabowym Ministerstwa Sprawiedliwości zrealizowanym na terenie Sądu Apelacyjnego w Krakowie.

Podczas spotkania reprezentant ABW omówił kwestie zagrożeń hybrydowych szczególnie w kontekście aktualnej sytuacji geopolitycznej na linii Kijów-Moskwa oraz Moskwa-Warszawa. W wydarzeniu udział wzięła wysoka kadra kierownicza m.in. z takich ośrodków jak Instytut Wymiaru Sprawiedliwości, Instytut Ekspertyz Sądowych im. Prof. Jana Sehna, Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury, Wyższa Szkoła Wymiaru Sprawiedliwości, Instytut Ekspertyz Ekonomicznych i Finansowych, Instytut Ekspertyz Medycznych oraz Centrum Cyberbezpieczeństwa. Wydarzenie dało przyczynek do omówienia roli oraz funkcji informacji w procesie dezinformacji i polaryzacji społeczeństwa.

Uczestnictwo w przeprowadzonym treningu sztabowym stanowi kontynuację działalności CPT ABW w zakresie szkoleń oraz zwiększania świadomości na zagrożenia wynikające z postępujących zmian geopolitycznych i technologicznych.

Opcje strony

do góry